Skup i sprzedaż stocków magazynowych - import towarów z UE

Skup stocków magazynowych

Sprzedaż i skup stocków magazynowych

Prowadząc sklep, zawsze trzeba liczyć się z sytuacją, że nie uda się sprzedać całego towaru. W magazynach zaczynają zalegać końcówki serii, produkty posezonowe, nadwyżki produkcji. Zajmują one miejsce, a ich przechowywanie generuje koszty. Sytuacja ta jest bardzo niewygodna dla przedsiębiorstwa. Część aktywów firmy zostaje w ten sposób zamrożona, co hamuje jej rozwój. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu. Niechciane towary, czyli tzw. stocki magazynowe, można sprzedać, odzyskując środki i umożliwiając przyjmowanie nowych towarów czy zwiększenie produkcji tych, na które jest większy popyt.

Firma Maxx10 Group zajmuje się skupem kompletnych stocków magazynowych bądź nadwyżek i końcówek serii – aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu.

Czym są stocki magazynowe?

Stocki magazynowe to nadwyżki produkcyjne, zmiany marki, licencji, koloru, towary z upadłych firm, zadłużonych kontenerów, pochodzące z promocji marketowych. To wszystko, co zalega w magazynach i blokuje kapitał.

Ceny sprzedażowe stocków są w większości przypadków niższe niż cena produkcji/ importu towaru. Dbamy o to aby klient miał pełna przejrzystość co do stanu towaru, pakowania.

Skup stocków magazynowych – odkupowanie nadwyżek

Zajmujemy się profesjonalnym skupem stocków magazynowych. Najczęściej odkupowanymi w ten sposób towarami są odzież, galanteria, zabawki, ale też artykuły biurowe czy elektronika, a nawet żywność. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż nadwyżek, pozbywasz się wielu problemów. Przede wszystkim odzyskujesz w ten sposób przestrzeń magazynową.

Sprzedaż stocków magazynowych pozwoli wznowić wcześniej zahamowaną produkcję produktów, na które jest większy popyt. Sprzedaż zalegających towarów może pozwolić przedsiębiorstwu odzyskać koszty ich wyprodukowania i przechowywania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kompletnego stocku magazynowego, zapraszamy do naszej hurtowni internetowej lub stacjonarnych magazynów w okolicach Warszawy, które oferują szeroki wybór towarów importowanych z wielu krajów Europejskich.

Sprzedaż stocków magazynowych

Zajmujemy się także sprzedażą kompletnych stocków magazynowych w znacznie obniżonej cenie, szczególnie w przypadku ilości hurtowych. Pozwala to na uruchomienie własnego sklepu i bezproblemowe zatowarowanie. W tej dziedzinie wypracowaliśmy sprawne mechanizmy dystrybucji.

Najpopularniejszym sposobem na wykorzystanie zakupionych od nas stocków magazynowych jest uruchomienie sklepu internetowego lub prowadzenie aukcji na portalach aukcyjnych. Coraz częściej produkty w znacznie obniżonych cenach można znaleźć też w lokalnych grupach na portalach społecznościowych czy sklepach stacjonarnych.

Nasze towary świetnie nadają się na promocje, akcje tematyczne. Jeśli zatem myślisz o odsprzedaniu stocku magazynowego – skontaktuj się z nami.

Wybierz język