Skup i sprzedaż stocków magazynowych - import towarów z UE

Jakiego rodzaju resztki magazynowe skupujemy?

Oferta naszego skupu stocków magazynowych skierowana jest do wszystkich firm, które mierzą się z problemem nadwyżek. Skupujemy między innymi:

  • sprzęt sportowy i rekreacyjny,
  • artykuły dziecięce – odzież, zabawki, akcesoria,
  • artykuły szkolne i biurowe – między innymi artykuły piśmiennicze, akcesoria,
  • elektronikę – urządzenia specjalistyczne, akcesoria do telefonów i inne,
  • artykuły spożywcze – z krótkim i długim terminem przydatności oraz niedługo po upływie terminu,
  • kosmetyki i chemię – wodę toaletową, szampony, produkty czyszczące do domu, chemię ogrodową,
  • tekstylia i ubrania – w tym również galanterię oraz dodatki do ubioru,
  • artykuły sezonowe – na przykład ozdoby bożonarodzeniowe,
  • dekoracje wszelkiego rodzaju – w tym szkło, porcelanę i kryształy,

Oraz wiele, wiele innych.

Jesteśmy w stanie przyjmować towary w dużych ilościach, a następnie wprowadzać je na rynki zagraniczne z poszanowaniem wszelkiego rodzaju restrykcji handlowych. Dzięki temu skupione przez nas stocki nie stanowią konkurencji dla produktów naszych klientów.

Posiadasz nadwyżkę magazynową, której chcesz się w krótkim czasie pozbyć i uwolnić swoje zasoby? Już dziś skontaktuj się z nami, a zaproponujemy korzystne rozwiązanie Twojego problemu.

Sprzedaż i skup stocków magazynowych

Prowadząc sklep, zawsze trzeba liczyć się z sytuacją, że nie uda się sprzedać całego towaru. W magazynach zaczynają zalegać końcówki serii, produkty posezonowe, nadwyżki produkcji. Zajmują one miejsce, a ich przechowywanie generuje koszty. Sytuacja ta jest bardzo niewygodna dla przedsiębiorstwa. Część aktywów firmy zostaje w ten sposób zamrożona, co hamuje jej rozwój. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu. Niechciane towary, czyli tzw. stocki magazynowe, można sprzedać, odzyskując środki i umożliwiając przyjmowanie nowych towarów czy zwiększenie produkcji tych, na które jest większy popyt.

Firma Maxx10 Group zajmuje się skupem kompletnych stocków magazynowych bądź nadwyżek i końcówek serii – aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu.

Czym są stocki magazynowe?

Stocki magazynowe to nadwyżki produkcyjne, zmiany marki, licencji, koloru, towary z upadłych firm, zadłużonych kontenerów, pochodzące z promocji marketowych. To wszystko, co zalega w magazynach i blokuje kapitał.

Ceny sprzedażowe stocków są w większości przypadków niższe niż cena produkcji/ importu towaru. Dbamy o to aby klient miał pełna przejrzystość co do stanu towaru, pakowania.

Skup stocków magazynowych – odkupowanie nadwyżek

Zajmujemy się profesjonalnym skupem stocków magazynowych. Najczęściej odkupowanymi w ten sposób towarami są odzież, galanteria, zabawki, ale też artykuły biurowe czy elektronika, a nawet żywność. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż nadwyżek, pozbywasz się wielu problemów. Przede wszystkim odzyskujesz w ten sposób przestrzeń magazynową.

Sprzedaż stocków magazynowych pozwoli wznowić wcześniej zahamowaną produkcję produktów, na które jest większy popyt. Sprzedaż zalegających towarów może pozwolić przedsiębiorstwu odzyskać koszty ich wyprodukowania i przechowywania.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kompletnego stocku magazynowego, zapraszamy do naszej hurtowni internetowej lub stacjonarnych magazynów w okolicach Warszawy, które oferują szeroki wybór towarów importowanych z wielu krajów Europejskich.

Sprzedaż stocków magazynowych

Zajmujemy się także sprzedażą kompletnych stocków magazynowych w znacznie obniżonej cenie, szczególnie w przypadku ilości hurtowych. Pozwala to na uruchomienie własnego sklepu i bezproblemowe zatowarowanie. W tej dziedzinie wypracowaliśmy sprawne mechanizmy dystrybucji.

Najpopularniejszym sposobem na wykorzystanie zakupionych od nas stocków magazynowych jest uruchomienie sklepu internetowego lub prowadzenie aukcji na portalach aukcyjnych. Coraz częściej produkty w znacznie obniżonych cenach można znaleźć też w lokalnych grupach na portalach społecznościowych czy sklepach stacjonarnych.

Nasze towary świetnie nadają się na promocje, akcje tematyczne. Jeśli zatem myślisz o odsprzedaniu stocku magazynowego – skontaktuj się z nami.

Wybierz język