Skup i sprzedaż stocków magazynowych - import towarów z UE

Aktualności

ubrania
Blog

Stare kolekcje ubrań – nowe możliwości w hurtowni stocków magazynowych!

Problem stocków magazynowych może dotknąć przedsiębiorstw z każdej branży, jednak bez wątpienia jedną z tych, która najczęściej musi się z nim borykać, jest branż odzieżowa. Wynika to między innymi z tego, jak działa ten sektor gospodarki. Dowiedz się, dlaczego firmy produkujące ubrania często muszą mierzyć się z nadwyżkami magazynowymi i jakie są możliwe rozwiązania tego problemu.

Read more
paczki
Blog

Jak poradzić sobie w sytuacji, gdy klient nie odebrał zamówienia?

Nadwyżka towarów w magazynie to jedna z tych sytuacji, których firmy zajmujące się produkcją i dystrybucją powinny unikać. Nie zawsze jest to możliwe. Jak można poradzić sobie z problemem? Najprostszym rozwiązaniem jest sprzedanie całego stoku towarów do skupu – pozwala to uwolnić zamrożone środki i zwolnić przestrzeń magazynową. Jednak nie wszystkie produkty można zbyć tą drogą. Wyjaśniamy jakie towary nie znajdą miejsca w skupie.

Read more
mężczyzna w magazynie
Blog

Jak ograniczyć koszty związane z magazynowaniem towaru?

Magazynowanie to niezbędny etap obrotu wszelkiego rodzaju towarami – od artykułów żywnościowych, przez odzież, kończąc na elektronice oraz specjalistycznych sprzętach. Przechowywanie towarów oznacza koszty, które mogą wpłynąć na płynność finansową przedsiębiorstwa. Dlatego warto te koszty ograniczać, jednak bez rezygnowania z wysokiej jakości obsługi klienta. Podpowiadamy jak to zrobić.

Read more
uścisk dłoni mężczyzn w magazynie
Blog

W jaki sposób można zarobić na nadwyżkach produkcyjnych?

„Od nadmiaru głowa nie boli” – to powiedzenie nie zawsze się sprawdza, szczególnie w przypadku przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji. Nadmiar towaru w magazynach może bowiem okazać się bardzo poważnym problemem, który trzeba możliwie szybko rozwiązać. Warto przy tym zastanowić się, jak można na takich nadwyżkach zarobić.

Read more
pudła na paletach w magazynie
Blog

Uwolnij zamrożone środki wraz ze sprzedażą towarów posezonowych!

Sezon dobiega końca, a na półkach magazynowych wciąż zalega sporo towaru, który trzeba sprzedać? To sytuacja dość częsta w różnych branżach, między innymi odzieżówce czy w handlu produktami ściśle związanymi z określoną porą roku – np. akcesoriami wakacyjnymi. Na szczęście możesz łatwo rozwiązać problem i uwolnić środku zamrożone w zbędnym towarze. Jak to zrobić?

Read more
palety z pudłami w magazynie
Blog

Jakich branż zwykle dotyczy problem końcówek magazynowych?

Magazynowanie produktów to niezbędny etap dystrybucji. W najlepszym scenariuszu towar trafiający do magazynu zostaje z niego niedługo potem zabrany i przekazany do dalszej sprzedaży, a na jego miejsce może trafić towar nowy. W rzeczywistości bardzo często przedsiębiorstwa spotykają na swojej drodze problem z zalegającymi towarami. W jakich branżach występuje on najczęściej i w jaki sposób można go rozwiązać?

Read more
Jak zwolnic przestrzen w magazynie
Stocki produktowe

Jak zwolnić przestrzeń w magazynie?

Nadwyżki towarów w magazynach mogą być niesamowicie uciążliwe dla przedsiębiorstw. Powodują one wzrost kosztów magazynowania, a ludzie odpowiadający za magazynowanie będą mieli problem w znalezieniu miejsca na nowe produkty, co skutkuje zastojami w pracy firmy. Sprzedaż stocków magazynowych to coś, o czym musimy pamiętać, aby uchronić firmę przed kłopotami. W tym celu warto nawiązać współpracę z rzetelnym partnerem.Read more

Na czym polega PR produktowy
Stocki produktowe

Na czym polega PR produktowy?

Rzetelny, atrakcyjny i spójny wizerunek marki lub produktu jest dziś podstawą każdej, skutecznej strategii marketingowej. Najpierw trzeba przyciągnąć uwagę klienta, następnie efektywnie ją rozwinąć, by w końcu bez ryzyka utraty zainteresowania nabywcy uwagę tę utrzymać i potwierdzić, zyskując przy tym lojalność gestu kolejnych zakupów. Wizerunek handlowy produktu, czyli PR produktowy, wymaga więc wyrazistej, charakterystycznej i efektywnej komunikacji z klientem tak, aby nie tylko zdecydował się on na pierwszy zakup, ale by chciał tego wyboru produktu dokonać po raz kolejny.Read more

Sprzedaj nadwyzki magazynowe przed koncem roku
Stocki produktowe

Sprzedaj nadwyżki magazynowe przed końcem roku!

Jeśli w Twoich magazynach zalegają towary, których czas ekspozycyjny minął, nie blokuj nimi nowej oferty. Sprzedaj nadwyżki przed końcem roku i uwolnij przestrzeń na nowe oferty. Sprzedaż stocków magazynowych w ilościach hurtowych jest dziś możliwa za gotówkę, dlatego problem nierotujących, zalegających towarów nie jest obecnie obciążeniem dla hurtowni i dystrybutorów.Read more

Sprowadzanie towarow z UE – co trzeba wiedziec
Import towarów z Chin

Sprowadzanie towarów z UE – co trzeba wiedzieć?

Przedsiębiorca, który nie boi się wyzwań, często stawia sobie nowe cele. Import towarów z Unii Europejskiej może wydawać się na pierwszy rzut oka zbyt skomplikowany, a ilość przepisów zbyt duża, jednak po pierwsze, jest to bardzo opłacalne i dochodowe zajęcia, a po drugie po zagłębieniu się w zapisy prawne, okazuje się, że sprawa nie jest tak skomplikowana, jak mogłoby się wydawać. O czym trzeba pamiętać? Jakie przepisy są ważne podczas importu towarów z UE?Read more

Wybierz język